Вивчаємо рідний край

Немирів славиться своєю історією. З покоління в покоління передаються розповіді про наших земляків. 22 листопада учні 3-А класу НВК №2 м. Немирова побували на екскурсії у рідному парку та палаці графині Щербатової. Цікавими та змістовними були розповіді відомого земляка, письменника М. Ф. Денисенка. Діти багато нового дізнались про історію створення парку та палацу, вони мали можливість не тільки слухати, а й отримати відповіді на свої запитання. Надовго запам’ятається всім ця екскурсія в “історію” міста.

Класний керівник: Яхно О. М.
Вихователь ГПД Гаврилюк І. І.

Один коментар для “Вивчаємо рідний край”

1. Безмежно радію тому, що така ось ще зовсім юнь, а вже неабияк цікавиться історією землі своєї.
    Водночас маю надію на те, що саме із цих хлопчиків і давчаток виросте згодом гідний очільник Немирівщини, який нарешті дасть належну оцінку безмежному історичному багаству нашого славетного Немирівського краю.