Як зберегти здоров’я дітей?

Із початком нового навчального року знову постає питання: Як зберегти здоров’я дітей, особливо учнів початкової школи. Адже саме у цьому віці формується постава дитини.

Тому у 2-В класі НВК №2 м. Немирова, що навчається за програмою «Інтелект України», вирішили боротися із проблемою порушення постави, використовуючи вправи із сольовими мішечками.

Зберегти правильну поставу в русі дітям дуже складно. Особливо важко запам’ятати правильне положення голови. Допомагають їм у цьому вправи з предметами, що розвивають статичну витривалість м’язів шиї. Можна використовувати мішечок вагою 150-200 грамів, наповнений піском, крупами або сіллю.

З щільної тканини шиється мішечок розміром 15 на 15 сантиметрів. Згідно ваги дитини насипається від 250 до 400 грамів йодованої солі. Мішечок на голові дитина тримає непостійно, а коли пише або читає.

Такі вправи допомагають:
• вдосконалювати навички правильної постави;
• розвивати і вдосконалювати рухові навички дітей;
• зміцнювати м’язовий корсет (м’язів живота і спини);
• формують навички правильної постави. Тіло запам’ятовує правильне положення, і це положення перетворюється в правильну поставу.
• поліпшенню координації рухів.