Яка чарівна осіння пора!

Яка чарівна осіння пора! Дерева в золотистих нарядах, крики журавлів, що відлітають у вирій, п’янкий запах прілого листя — все це створює дивовижний осінній настрій.

У цей казковий час року приємно люблю гуляти в парку. Природа немов одягається в сукню, розшиту золотими нитками. Все перетворюється, змінює свій вигляд, буяє яскравими барвами. Здається, навіть влітку не можна побачити стільки квітів, скільки їх з’являється восени. Жовтий, червоний, помаранчевий набувають стільки різних відтінків, що їх неможливо описати жодною мовою світу. Всі кущики та деревця, немов модниці, кожен день міняють свій наряд. Ще вчора вони тільки починали жовтіти, сьогодні вже відливають золотом, а завтра додадуть до свого образу кілька червоних пелюстків.

Тому 26 вересня учні 3-Б класу НВК №2 м. Немирова пішли в парк, щоб помилуватися красою осінньої природи. Діти спостерігали за змінами в природі, а також весело провели час, збираючи красиве листя, граючи в рухливі ігри та катаючись на каруселях.

З гарним настроєм та чудовими враженнями повернулись учні до школи.

Учителі Гоцуляк І. Г .та Дмитренко Т. С.