Захоплююча подорож

11 травня учні 3-Б та 3-В класів НВК N2 м. Немирова разом з учителями Лівартовською В. Д., Сердюк Т. А., Вінницькою Н.Я. відвідали Подільський зоопарк т а дитячий розважальний центр «ШОК» м. Вінниці.

Діти із задоволенням спостерігали за екзотичними тваринами та умовами їх утримання в неволі, активно відп очивали на ігровому майданчику, що розташований на території зоопарку та оснащений різноманітним ігровим приладдям.

Доброю традицією для учнів 3-Б та 3-В класів стало відвідування дитячого розважального центру «ШОК», де діти безпечно і з задоволенням відпочивали та розважались на ігрових атракціонах та ласували різноманітними смаколиками.

Із новими враженнями та сповнені позитивних емоцій діти поверталися додому. Ця подорож запам’ятається їм надовго!

Вихователь ГПД НВК №м. Немирова Сердюк Т. А.