Зустріч з бібліотекарем

Бібліотека завжди була збирачем, хранителем і дослідником творів друку- вічних пам’яток писемності, а бібліотекарі – вірними зберігачами і популяризаторами духовного надбання поколінь. Завдяки бібліотеці люди мають унікальну можливість познайомитися з історією розвитку освіти та культури. Без бібліотеки неможливо сьогодні уявити навчання і виховання школярів.

18 жовтня до учнів 3-А класу завітала шкільний бібліотекар Кириленко В. В., яка провела виховний захід «Бо я – людина», присвячений творчості Василя Олександровича Сухомлинського. Діти відповідали на цікаві питання, які стосувались автобіографіїї письменника.

Валентина Вікторівна підготувала книжкову виставку, де були відомі збірочки казок, оповідань – «Чиста криниця», «Куди поспішали мурашки», «Казки школи під голубим небом», «Вічна тополя».

Під час зустрічі школярі розмірковували над добрими і злими вчинками героїв оповідань та ілюстрацій. Діти підготували малюнки до творів видатного педагога.

«Людина, – любив повторювати педагог, – народжується на світ не для того, щоб зникнути безвісною пилинкою. Людина народжується, щоб лишити по собі слід вічний». Все найцінніше, створене ним, назавжди увійшло до скарбниці вітчизняної педагогіки та національної духовної культури.