Зустріч з дошкільнятами

Шкільна родина НВК №2 міста Немирова у жовтні радо зустріла дошкільнят – майбутніх першокласників.

Прихід до школи – це один з найщасливіших днів для дитини. Діти приходять сюди, щоб пізнати нове, навчитися писати, рахувати, ставати хорошими людьми, знайти багато друзів.

Навчання – це важка праця, яка потребує від дитини старання, відповідальності, наполегливості. У НВК №2 потурбувалися, щоб у школі дітям було затишно, щоб вони не тільки навчалися, а й могли відпочивати, проводити вільний час.

Учні та вчителі четвертих класів зустріли дошкільнят, у ігровій формі познайомили зі шкільними речами, правилами та обов’язками учнів, провели екскурсію шкільними коридорами, навчальними аудиторіями.

А ще дошкільнята з цікавістю переглядали виступ четвертокласників, старанно виконували завдання. Зустріч пройшла в дружній атмосфері. Діти отримали масу нових вражень та піднесений настрій на цілий день.

Учителі четвертих класів Яхно О. М, Вінницька Н. Я., Лівартовська В. Д.