Зустріч з майбутніми першокласниками

Доброю традицією в НВК №2 м. Немирова стали зустрічі з майбутніми першокласниками.  22 березня 2018 року  освітній заклад відвідали старші дошкільники ДНЗ «Сонечко», «Дзвіночок» та  «Пролісок» Саме знайомство дошкільнят зі школою допомагає їм успішно розпочати навчання і зробити більш впевненим і безболісним перехід в «нове життя».

Змістовною та цікавою була екскурсія школою.  Основною «цікавинкою» для малят було те, що вони прийшли до школи під час навчально-виховного процесу і могли на власні очі спостерігати за учнями, які навчалися і по дзвонику вибігали на перерви.

Почалась подорож з шкільного фойє, де малят радо зустрічали вчителі майбутніх перших класів Чернілевська С. С., Черниш Л. П. та Гаврилюк Т. В.  Потім майбутні учні пройшлися коридорами школи, побували у спортивній залі, навчальних аудиторіях. А ще дошкільнята переглянули виставу «Дюймовочка», яку підготували для них юні актори школи.

Зустріч пройшла на високому рівні позитиву і співдружності. Адже хорошими помічниками вчителям майбутніх перших класів в організації свята були  Багрій-Кавун О. В., Дремлюга Л. Я., Мазур І. П., Швець Л. В., Розервін Т. В., Килівник О. П., Довга Л. А. Всі отримали надзвичайне задоволення та піднесений настрій на цілий день! А на запитання, чи хочуть діти до школи, всі без вагань відповіли «Так!»

Тож, як говорив видатний педагог В. О. Сухомлинський: «Школа не повинна вносити різкого перелому в життя дітей. Нехай, ставши учнем, дитина продовжує робити те, що робила вчора. Нехай нове з’являється у її житті поступово і не приголомшує лавиною вражень».