Екскурсія в Подільський зоопарк

Напередодні Нового року учні 7-А класу разом зі своїм класним керівником, учителем біології Попенко Л. М., здійснили навчальну екскурсію до Подільського зоопарку, який розміщений у м. Вінниці. Головна мета екскурсії – познайомитися з тваринами, які водяться на Вінниччині, а також тими видами, які занесені до Червоної книги. Учителька розповіла дітям, що завдання будь-якого зоопарку – працювати над відтворенням видів тварин, яких поменшало у природному довкіллі, зберігати і відтворювати рідкісні види, занесені до Червоної книги.

Подільський зоопарк заснований у 2005 році, були збудовані вольєри для тварин. Вони облаштовані таким чином, щоб звірі могли без проблем мешкати і в зимовий період, адже живуть тут тварини, що походять з різних кліматичних зон. Також у зоопарку є великий вольєр для птахів з макетами веж, а для плаваючих – басейн. Подільський зоопарк налічує 111 голів тварин та 105 голів птахів. Всього – понад 60 видів. Тут є зубри, верблюди, антилопи, олені , ведмеді бурі та гімалайські, мавпи, вовки, коні, косулі, поні, лами, камерунські кози, вівці, кулани, дикі свині, дикобрази, вепри, косулі, вовки і лисиці, орли, альпаки, беркути, білоголові сипи, фазани, страуси, павичі, цесарки, рідкісні породи голубів. Вінницький зоопарк постійно поповнює ряди своїх мешканців новими видами тварин. Одних купують, інших вимінюють на приплід. Деяких диких тварин і птахів, які потрапили у біду, доставляють сюди небайдужі мешканці області.

Навчальна екскурсія була надзвичайно пізнавальною. Подібні форми роботи допомагають дітям в цікавій формі вивчати матеріал програми, виховують бережне ставлення до тварин.