«Краще чаю – тільки чай»!

03 жовтня 2018 року класним керівником Патарою А. О. та 5-В класом була проведена виховна година, головним елементом якої, була чашка чаю.

Саме за чашкою чаю діти розкривали свої емоції, ставали відкритішими до сприйняття оточуючих, краще йшли на контакт з вчителем та однокласниками. Метою цієї виховної години було налагодження спілкування в колективі, вирішення проблем.

На протязі виховної години учні куштували різноманітні сорти чаю з солодощами та обговорювали проблеми кожного та проблеми групи, вчилися спокійно вирішувати конфліктні ситуації.

У заключній частині група учасників ділилась своїми відчуттями та враженнями від проведеного заходу. Одноголосно було вирішено проводити такі заходи частіше на регулярній основі, адже «Краще чаю – тільки чай»!