«Метелики – німий шедевр природи»

Вітаємо наших учнів та їх керівника Патару Анастасію Олександрівну з перемогами на різних етапах Міжнародного  конкурсу еколого-валеологічної спрямованості «Метелики – німий шедевр природи».

Конкурс проводився у співпраці з Департаментом охорони здоров’я та соціальних справ Міського управління Вроцлава (Польща) під егідою Вроцлавського Природничого Університету. Надзвичайно приємно повідомити, що роботи наших учнів не загубилися серед інших, а здобули для  рідного міста три високі нагороди.

Під керівництвом вчителя географії Патари Анастасії Олександрівни, наші конкурсанти з впевненістю пройшли на обласний етап конкурсу, де за результатами оцінювання робіт зайняли гідні місця серед 161 учасника із всієї Вінничини. У номінації «Одягнення метеликом» – ручні вироби: прикраси або аксесуари Гаврилюк Софія, учениця 7-А класу посіла  І місце і отримала змогу поборотися за першість з кращими учасника з усієї України,  Харлан Софія  учениця 6-В класуІІ місце, а у номінації «Якби не було метеликів, то поети їх вигадали би» своїм віршем Кальницька Вероніка, учениця 7 класу Гуньківської ЗОШ І-ІІ ступенів виборола  ІІІ місце.

На підставі висновків журі Національного еколого-натуралістичний центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України переможцем Національного етапу переможцем стала (І місце 100 балів) Гаврилюк Софія, учениця 7-А класу у номінації «Одягнення метеликом» – ручні вироби: прикраси або аксесуари.