Тиждень природничих наук

З 21 по 25 січня у школі проходив тиждень природничих наук. У рамках якого проводились цікаві та змістовні. Протягом тижня працював відеолекторій: «Природа космосу», «Світові рекорди», «Наркотики та СНІД», «Наукові відкриття 2018 року», де учні школи розширили свої знання про природу.

Цікаві факти про вірусні хвороби та заходи щодо їх профілактики дознались учні 8-10 класів під час зустрічі із сімейним лікарем Радченком В. О.

Турнір на виживання «Останній герой» захопив учнів 8-х класів. Нелегкою була боротьба. Учні мали показати гарні знання із біології, географії та хімії. Переможцем став Харлан Михайло, учень 8-Б класу.

Вихованці 7-В класу НВК №2 м. Немирова вкотре виявляють жест милосердя у ставленні до пернатих, підготувавши нові, будемо сподіватися зручні, «пташині їдальні» і розвішавши їх у місцевому парку.

Традиційно учні 4-х класів здійснюють подорож хімічною казкою. Діти із захопленням спостерігали хімічні експерименти та поділилися своїми враженнями. «Я хочу поскоріше в старші класи, щоби вивчати хімію» (Хміль Максим), «Все було “вау״, я був ва захваті» (Качалка Олександр), «Хімія це дивовижна професія. До речі, моя мрія була в дитинстві стати хіміком» (Абрамович Роман).

Учні 10-х класів здійснили віртуальну мандрівку «Галопом по Європі», відвідавши відомі туристичні об’єкти: Колізей у Римі, Пізанську вежу, Храм святого сімейства в Барселоні, Стоунхендж та інші.

Учні 6-А класу підготували міні-виставу про зимуючих птахів для учнів 1-3-х класів, восмикласниці Іщенко О. Маринич В. та Немировська Д. познайомили із різними способами виготовлення годівничок, та зимуючими птахами. За допомогою загадок перевірили як діти знають птахів, що зимують у нас.

З великим задоволення учні 5-х класів змагалися у природознавчому квесті. Діти розрізняли голоси птахів, вгадували планети, розв’язували кросворди, доповнювали прислів’я, адже для перемоги потрібні були знання з біології, хімії, географії, астрономії, літератури. Переможцем став 5-А клас.

Під час проведення тижня природничих дисциплін учні 6-А класу ознайомилися із формами знаходження мінералів у природі. Були вражені цікавими зразками найпоширеніших мінералів території України, а також більше дізнались про гірські породи та мінерали, що оточують нас у повсякденному житті.

Книга рекордів Гіннеса – одне з визначних надбань людства, що змінюється кожного дня. Дивовижним є світ навколо неї… Учні різних вікових груп із захопленням спостерігали за чудернадськими і водночас захоплюючими  рекордами поставленими українцями, і не тільки. Такі відеолекторії надихають здобувачів освіти на власні рекорди. Учні 5-В класу встановили власний рекорд складання кубика-рубика на час.