Засідання круглого столу з учнями 7-х класів

З метою популяризації імені видатного географа-методиста, професора, випускника Немирівської класичної чоловічої гімназії Буданова Володимира Петровича (1872-1940) 27 грудня 2017 року в НВК №2 м. Немирова відбулося засідання круглого столу з учнями 7-х класів. Під час проведення заходу школярі розповіли про діяльність видатного географа, заслухали інформацію про результати засідання Вченої Ради Українського географічного товариства від 14 листопада 2017 року про дослідження життя та діяльності Буданова В. П., яку повідомила учитель географії Патара А. О. Члени Вченої Ради ухвалили: просити колектив Немирівського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-ліцей” Немирівської міської ради Вінницької області, як спадкоємця історії Немирівської чоловічої гімназії, де навчався майбутній вітчизняний видатний географ-педагог, розглянути можливості популяризації імені видатного географа-методиста, професора В. П. Буданова.

Під час засідання круглого столу було зосереджено увагу на відзначенні 145-річчя від дня народження Буданова В. П. Учитель географії Перкун Л. Д., яка головувала під час проведення круглого столу,  розповіла про заходи, що були проведені в місті Києві в рамках вшанування пам’яті Буданова В. П.: проведено педагогічну конференцію в РДПУ ім. О. І. Герцена, заслухано інформацію про життя та творчу діяльність ученого в Київському будинку вчителя на засіданні клубу вчителів географії,  прочитано доповідь в КНУ ім. Тараса Шевченка на Всеукраїнському круглому столі, організованому Українським географічним товариством.

Приємно зазначити, що список видатних постатей, які причетні до історії навчального закладу, щоразу поповнюється. Пишаємося його славною історією.