День пам’яті жертв Бабиного Яру

29 вересня в Україні відзначався День пам’яті жертв Бабиного Яру – одного з найжахливіших символів Голокосту. З метою розкриття суті цієї трагедії, формування історичної пам’яті сучасників, усвідомлення того, що мир, життя і злагода між людьми – найвищі цінності, 1 жовтня в НВК №2 м. Немирова було проведено виховний захід «Трагедія Бабиного Яру – без права на забуття». Вчитель історії Розервін Т. В. та учні 9-В класу розповіли учням 11-х класів ключові моменти розстрілів в Києві та Немирові. Учні переглянули фільм «Діти із безодні. Перерване мовчання», розповідь в якому ведеться від імені тих людей, що вижили в Бабиному Яру.

Річниця трагедії Бабиного Яру завжди була й залишається приводом не тільки згадати про жертв війни та Голокосту, але й вшанувати героїв опору нацизму, що стали взірцем взаємоповаги між народами, прикладом духовного подвигу заради порятунку життя людей. Хвилиною мовчання всі присутні на заході увіковічнили пам’ять загиблих.