День української писемності та мови в НВК №2 м. Немирова

Нетлінним скарбом століть, що передається з покоління в покоління, є національна мова та література. Неоціненна її роль у становленні та збереженні нації.

9 листопада вся Україна відзначає важливе свято – День української писемності та мови. Учні та вчителі НВК №2 м. Немирова традиційно вкотре взяли участь у проведенні заходів з нагоди цього свята. Ранок у закладі освіти розпочався з параду вишиванок, у яких прийшли і вчителі, і діти. О 12.30. учні 9-х класів та вчителі української мови долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Крім цього, школярі 8-11 класів взяли участь у вікторині на кращого знавця української мови. В актовій залі закладу освіти відбулася літературно-музична композиція для учнів 8-11 класів. Учні 10-А класу презентували відеоматеріали та розповіли про тернистий шлях нашої мови, історію її виникнення, декламували вірші, акцентуючи увагу своїм виступом на важливості української мови в сучасному житті. Було згадано події, коли українська мова і писемність заборонялися, закривалися школи, бібліотеки, припиняли роботу друкарні. Організатори заходу закликали вивчати та берегти рідну мову. Закінчилося свято відеоматеріалом «Моя Україна».