Класна година в бібліотеці

26 вересня учні 10-А класу НВК№2 м. Немирова відвідали Немирівську міську бібліотеку, у читальній залі якої відбулася виховна година «Мій рідний край, його історія жива». Учні продемонстрували ґрунтовні знання х історії Немирова від заснування до кінця ХІХ століття, розповіли легенди та перекази про скіфське городище, парк і палац княгині Щербатової. Працівники бібліотеки підготували цікаву виставку книг письменників Немирівщини. Слід зазначити, що деякі факти з історії стали для учнів вражаючими, діти зрозуміли, що немирівчанам є чим пишатися, адже історія нашого краю не лише трагічна, а й велична. Діти зрозуміли важливу річ: куди б не повела їх доля у житті, у серці завжди буде рідний Немирів, вони з гордістю зможуть сказати, знайомлячись із людьми: «Я з Немирова, що на Вінниччині!» Дякуємо працівникам бібліотеки за надану можливість проведення виховної години та допомогу в її підготовці.

Класний керівник 10-А класу Н. І. Стебновська