Маленькі добрі справи

До Дня захисника України в НВК №2 м. Немирова було проведено ряд заходів: зустрічі з учасниками бойових дій, випуск  тематичних стінгазет, благодійні ярмарки, виховні заходи та інше.

Не стояли осторонь й учні 5-Б класу. Із великою радістю діти взяли участь у благодійному солодкому ярмарку, який відбувся напередодні свята. Школярі прийшли у вишиванках, принесли багато смаколиків, які спекли їхні матусі. З ентузіазмом продавали всі вироби. Вторговані таким чином кошти були передані для воїнів фронту. А дізнавшись про збір продуктів харчування, діти вирішили не лише принести продукти, а й намалювати плакат – газету для воїнів. Як задумали, так і зробили! З допомогою волонтерів зібрані кошти й продукти уже сьогодні вирушили в дорогу на схід. Звичайно, це невелика допомога для перемоги у війні, але дуже велика для майбутнього нашої України.

Як добре, що в таких маленьких серцях так багато  добра, милосердя, співчуття. Впевнена, що,  маючи таких дітей, майбутнє нашої держави буде світлим, гарним, і головне – мирним!

Класний керівник 5-Б класу Бережок С. В.