Наші переможці

Учні НВК №2 м. Немирова Валерія Маринич (7-А клас) та Артур Євтушенко (3-А клас) 17 лютого 2018 року взяли участь у ІV етапі ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика. Учасників конкурсу гостинно зустріла ЗОШ №3 м. Вінниці. В актовій залі переможців ІІІ етапу конкурсу разом з їх учителями Стебновською Н. І. та Яхно О. М. привітали координатор ІV етапу конкурсу та представники департаменту освіти і науки Вінницької ОДА.

Діти отримали дипломи переможців обласного етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика за підписами міністра освіти і науки України Лілії Гриневич, Президента Ліги українських меценатів Володимира Загорія та голови журі конкурсу Павла Гриценка та дипломи департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації за підписом в.о. директора Департаменту освіти і науки В. В. Буняка, а також цікаві й пізнавальні книги. Після урочистостей конкурсанти виконали завдання ІV етапу конкурсу, яке перевірятиме журі у Києві. Пишаємося нашими переможцями і сподіваємося на гідний результат у ІV етапі.