Незабутні канікули

Канікули – це пора відпочинку і розваг. А ще це можливість побачити щось нове й цікаве, відвідати невідомі місця, познайомитися з новими людьми. На осінніх канікулах учні 9-А, 8-А і 8-Б класів їздили на екскурсію на Клавдіївську фабрику ялинкових прикрас, що на Київщині. Потрапивши на територію фабрики, спочатку здалося, що там взагалі неможливо щось виготовляти – усе дуже старе. Але коли бачиш, яка краса появляється в руках майстринь, то уже не звертаєш уваги ні на старі стіни, ні на холод в цехах. Усі іграшки виготовляються вручну. Кульки надуваються не насосом, а губами, майстрині кілька разів їх фарбують, а потім розписують. Екскурсія виявилася дуже цікавою. Також діти мали можливість створити свою неповторну іграшку.

На цьому заводі справді створюється дивовижна новорічна казка.

Класний керівник 9-А класу Бережок С.В.