Семінар «Особливості застосування активних методів навчання української мови та літератури»

12.02.2020 року в НВК №2 м.Немирова відбувся семінар учителів української мови та літератури Немирівської ОТГ з теми: «Особливості застосування активних методів навчання української мови та літератури». Метою семінару філологи визначили наступні пріоритети: сприяння активізації творчого потенціалу вчителів, стимулювання бажання підвищувати свій професійний рівень, а також сприяння формуванню комунікативних умінь та навичок методичної діяльності педагогів.

Згідно плану роботи семінару перед учасниками виступили учителі української мови та літератури НВК №2 м. Немирова:

• Стебновська Н. І. розповідала про активні прийоми технології критичного мислення на уроках української літератури, супроводжуючи свою розповідь цікавими відео фрагментами та презентацією;
  • Бережок С. В. познайомила присутніх із методами активізації пізнавальної діяльності учнів, зокрема методом проблемного викладу матеріалу;
  • Головенько Г. П. презентувала про навчальну гру як метод активізації пізнавальної діяльності учнів, провела з присутніми на семінарі педагогами майстер-клас;
  • Ляховська І. П. розповідала про застосування засобів візуалізації навчального матеріалу на уроках української мови та літератури;
  • Братусь В. В. продемонструвала застосування пошукового методу у вивченні творчості письменників рідного краю. Її учениця Бухтій Вікторія – переможець обласного літературно-краєзнавчого конкурсу «Золота спадщина Поділля» у номінації «Майстри подільського слова» виступила з презентацією про творчість М. Ф. Денисенка.

Завдання семінару, а саме: удосконалювати компетентності, необхідні для успішної самореалізації в суспільстві, допомагати в організації професійного саморозвитку педагогів, формувати вміння командної взаємодії були виконані.