Шануймо Кобзаря!

Тарас Шевченко. Його ім’я стало символом України. Його називають провісником нового життя, пророком, генієм українського народу. Щороку на початку березня Україна відзначає шевченківські дні. Таку ж традицію має НВК №2 м. Немирова. Цього року  05 березня в актовій залі школи відбулася науково – практична конференція «Мій Шевченко», учасниками якої були учні 9-х класів та учителі української мови й літератури.  Змістовними й пізнавальними були виступи учасників. Глядачі не лише відновили у пам’яті біографію поета, а й дізналися багато нового: Шевченко – художник, жінки у долі поета, Шевченко і Поділля. Переглянули репродукції картин митця, побували у різних країнах, де встановлено пам’ятники Кобзарю. І нехай Великому Шевченку уже 205 років, він назавжди залишиться цікавим для усіх поколінь українців.

Учитель української мови й літератури Бережок С. В.