Свято дитинства і душевної насолоди

Шкільне життя – це не тільки цікаві змістовні уроки, веселі перерви, незабутні подорожі, а й позакласні заходи. Саме вони відіграють незамінну роль у розвитку творчої особистості учнів.

Позакласна робота дарує дитині хвилини творчої радості, є одним із засобів проведення цікавого і корисного дозвілля. Отож, 22-го грудня учні 8-А класу НВК №2 м. Немирова представили глядачам мюзикл “Новорічні пригоди Маши й Віті”. Успіх поставленої вистави перевершив усі сподівання юних акторів. Глядачів вразила постановка, костюми, а особливо – гра юних артистів. Захопливі погляди, гучні аплодисменти та жваве обговорення побаченого ще довго не вщухали.

Я впевнена: глядачі, які завітали на наше свято, понесли у своїх душах гарячий промінчик дитинства,

який зігріватиме їх у нашому нелегкому сьогоденні.

А вам, дорогі мої вихованці, зичу міцного здоров’я, натхнення, творчих злетів, а головне – щирих овацій.

Л. М. Кузьменко, класний керівник учнів 8-А класу НВК№2 м. Немирова