Свято рідної мови

Немирівська районна бібліотека щоразу намагається підготувати для школярів та їх учителів інтелектуальні конкурси до національних свят та урочистих подій, не став виключенням і Міжнародний день рідної мови, який відзначається 21 лютого. Без сумніву, наш 10-А клас разом із вчителем української мови Бережок Світланою Валеріївною не зміг не прийняти запрошення на такий пізнавальний квест. Із колективом бібліотеки ми зустрічаємось не вперше, оскільки вони завжди підтримують обидві школи нашого міста у проведенні подібних заходів. Гра була цікавою і пізнавальною. По-перше, нам задавали різні питання стосовно граматики української мови, і кожен зміг побачити свої помилки, на які потрібно звернути увагу, готуючись до ЗНО. По-друге, конкурс давав можливість розвинути увагу й логічне мислення, адже багато із завдань були саме на швидкість. Зрештою ми отримали багато незабутніх емоцій і гарно провели час разом, пізнаючи нашу рідну і милозвучну мову. В якості приємного подарунку кожна команда отримала записники для нотаток.

Учениця 10-А класу Кіцула Ірина