Тиждень історії в НВК №2 м. Немирова

Важливою складовою позакласної роботи в школі та однією з форм організації дозвілля учнів є предметні тижні. Вони мають на меті розвиток пізнавального інтересу учнів до навчального предмету, поглиблення знань школярів, формування науково-пошукових та творчих умінь і навичок учнів, виховання патріотизму.

22-28 жовтня 2018 р. в НВК №2 м. Немирова відбувся тиждень історії, метою якого було максимальне зацікавлення якнайширшого кола школярів такою захоплюючою наукою як історія. Відповідно до плану проведення тижня історії відбувся випуск історичної газети, перегляди історичних фільмів «Діти із безодні. Переване мовчання», «Дума про Ковпака», уроки-реквієм «В пам’ять героїв-учасників Немирівського підпілля», «Партизанська слава Поділля», брейн-ринги «Цивілізація долини Нілу», «Традиції Русі-України», екскурсія до палацу княгині Марії Щербатової та віртуальна екскурсія «Стежками українського козацтва», а також різноманітні конкурси: плакатів, ребусів і кросвордів, на кращу статтю.

Протягом усього тижня учасники заходів отримували позитивні враження та натхнення для подальшого вивчення історії. Успіхів і гарного настрою нам усім!