Тиждень української мови та літератури в НВК №2 м. Немирова

З метою сприяння розвитку продуктивного  мислення, самовираження особистості, підтримки творчої діяльності школярів, стимулювання самостійності та ініціативності у саморозвитку учнів у НВК №2 м. Немирова було проведено тиждень української мови та літератури.

Участь у святі взяли всі учні школи. На уроках, класних годинах діти мандрували життєвими дорогами улюблених письменників, працювали окремо та в групах, на практиці використовувати знання, здобуті на попередніх уроках, ділилися своїми дослідженнями, презентаціями. Такі форми роботи сприяли вихованню інтересу до уроків літератури та любові й поваги до спадщини  письменників, розширення кругозору. Було проведено низку заходів щодо вшанування пам’яті Великого Кобзаря. Діти декламували вірші Шевченка, складали власні поезії, акровірші, сенкани, виступали з презентаціями, переглядали фільми про життєвий  та творчий шлях письменника, створювали ілюстрації , колажі, робили селфі з портретом Кобзаря. Цікавими були літературні та мовознавчі вікторини, літературні читання, квести.

Учителі української мови та літератури продемонструвати найрізноманітніші форми роботи, які  використовують у своїй педагогічній діяльності з метою розвитку креативності учнів, доклали багато зусиль, щоб заходи пройшли на належному рівні.