У пошуках скарбів

Вересень – місяць нових знань, нових знайомств, нових вражень… Саме таким цей місяць став для учнів 5-Б класу НВК №2 м. Немирова. Минулих вихідних діти разом із батьками та класним керівником здійснили захоплюючий похід «У пошуках скарбів». Маршрут пролягав територією парку до соснового лісу. Це був не звичайний похід, а у вигляді квесту. Для того, щоб дізнатися маршрут, дітям доводилося виконувати різноманітні завдання: розгадувати загадки й кросворди, грати в ігри, робити фіззарядку – і таким чином дізнаватися місце наступної зупинки. Крім того, вони почули легенди і перекази рідного краю, пригадали правила дорожнього руху, дізналися про життя черепах. І хоча до кінцевої зупинки всі добре втомилися, та були веселі й задоволені, адже їх чекав справжній скарб – м’яч. Тепер п’ятикласники можуть ним грати на перервах та після уроків.
Похід вихідного дня вдався на славу. Усі із нетерпінням чекають гарної погоди, щоб знову разом вирушити на пошуки нових скарбів.

Класний керівник 5-Б класу Бережок С. В.