Участь у всеукраїнському етапі творчого конкурсу

Учениця 6-А класу НВК №2 м. Немирова Марія Бобрикова стала учасником ІV всеукраїнського етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка, який відбувся 8 лютого 2020 року в приміщенні Вінницької ЗОШ №3 ім. М. Коцюбинського.

Для участі у конкурсі Машу запросили тому, що в ІІІ (обласному) етапі вона виборола ІІ місце, за що й отримала Диплом Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА та пам’ятний подарунок – флеш-накопичувач. Це третя вагома перемога Марії, оскільки минулого року вона виборола призові місця в ІІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.. Тараса Шевченка та Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика. Учениця із задоволенням пише вірші, казки, оповідання та есе. Нещодавно було надруковано першу збірку творів «Моя перша книжечка», яка взяла участь у Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!»

В освітньому закладі Машу навчають досвідчені педагоги: Н.І.Стебновська та Г.П.Головенько. Перемоги учениці – це їхні професійні досягнення. Щиро зичимо успіху Марії на всеукраїнському етапі конкурсу та розквіту її таланту!