Учні НВК № 2 у театрі ім. М.Садовського

Театр має великий вплив на становлення особистості, це невід’ємна частина життя сучасного суспільства. А ще він здатний піднімати будь-які філософські та соціальні питання.

Учні 10-х класів та вчителі української мови та літератури НВК №2 м. Немирова відвідали театр ім. М. Садовського у м. Вінниця з метою перегляду драми-феєрії “Лісова пісня” Лесі Українки. Поєднання незрівнянної гри акторів і таємничого змісту драми вразили кожного.

Усі учні вийшли з театру з чудовим настроєм, обговорюючи всі деталі п’єси. “Лісова пісня” – бездоганна драма, і ми всі мали змогу поринути в неймовірну атмосферу театрального мистецтва.

Відвідування театру – це і розвиток інтелектуальної складової людини, естетичної і духовної моральності. Тому всім нам слід духовно збагачуватися та отримувати насолоду від бездоганних драматичних творів українських письменників.

Барабаш Катерина, учениця НВК №2 м. Немирова