Урок пам’яті «Історія Немирівського підпілля. Немирівщина у роки Другої Світовової війни»

18 січня 2018 року в районній бібліотеці для учнів 11-А та 11-Б класів був проведений урок пам’яті «Історія Немирівського підпілля. Немирівщина у роки Другої Світовової війни». Учитель історії Гук Валентина Леонідівна розповіла про події 1941-1943 років, про історію 14-го підпільного партизанського загону ім. Леніна в м. Немирові, повідомила факти із життя немирівчан під час окупації. Вразила дітей розповідь про розкриття фашистами немирівського підпілля та страту його керівників. Хвилиною мовчання вшанували присутні пам’ять героїв, які віддали свої життя за Батьківщину.

Працівники бібліотеки підготували для учнів виставку літератури, присвяченої Другій світовій війні на Вінниччині, а також про діяльність немирівських підпільників.