Урок просто неба з теми: «Становлення Українських військових формувань в період 1914-1920 рр.»

22 квітня 2018 р. з ініціативи громадської організації «Жива історія» на території НВК №2 м. Немирова було проведено відкритий урок просто неба з історії України з теми: «Становлення Українських військових формувань в період 1914-1920 рр.». Мета уроку – показати через предмети матеріальної культури (однострої, реманент, зброю) етапи становлення Українського війська. Крім цікавих розповідей про події тих часів, діти побачили презентацію трофеїв Першої світової війни, могли роздивитися форму українських воїнів, зблизька побачити зброю того періоду, навіть потримати її у руках і постріляти під наглядом військових. Крім цього, працювала польова кухня: усіх зацікавлених пригощали гарячим чаєм та пирогами. Після закінчення школярі мали змогу сфотографуватися зі зброєю та військовими.

Подібні заходи надзвичайно корисні, вони розвивають вміння аналізувати складні історичні факти та події, виховують любов до історичної минувшини українського народу, інтерес до історії України. Крім цього, ще й залишають багато позитивних вражень.