“З хлібом і хата тепліша, і пісня миліша”

23 листопада 2017 року учні 7-В класу НВК №2 м. Немирова провели святковий концерт, приурочений Дню працівників сільського господарства “З хлібом і хата тепліша, і пісня миліша” для учнів, учителів, батьків для учнів, учителів, батьків. На свято були запрошені директор Немирівського хлібозаводу Сокольвак П. Д., працівники Немирівської центральної бібліотеки. Юні актори декламували вірші, виконували пісні, присвячені темі нелегкої хліборобської праці. Висловлюємо слова вдячності Сокольваку П. Д. за цікаву та повчальну розповідь про свій трудовий шлях; Ткачук Л. Ю., бібліотекарю читального залу за підготовлену книжкову виставку та виступ. Щирі господарі свята пригостили усіх присутніх смачною українською випічкою.