За тиждень – Великдень, недалечко червоне яєчко!

Саме під таким гаслом пройшла година спілкування в 5-Б класі НВК №2 м. Немирова. Цікаві розповіді про виникнення писанок, легенди і перекази , прикмети та вірування людей, пов’язані із крашанками – про це та багато іншого дізналися діти. А ще це була не просто година спілкування, а справжній майстер – клас із писанкарства. Діти навчилися виготовляти писачок, познайомилися із найпопулярнішими символами, які наносили на писанку, зробили свої неповторні ескізи на яйці. З яким захопленням за допомогою писачка й воску вони розмальовували яєчка! Розписування писанок  – справа не легка, та діти справилися на відмінно. У всіх вийшла писанка двох і трьох кольорів, з цікавими малюнками – символами.

До Великодня ще є час, щоб зробити крашанки, дряпанки чи писанки, та перша писанка для Великоднього кошика в учнів 5-Б класу вже є.

Класний керівник 5-Б класу Бережок С. В.