Знайомство з бібліотекою

Підтримуючи багаторічну традицію, учні 10-А класу НВК №2 м. Немирова вперше відвідали міську бібліотеку для дорослих. Раніше діти часто бували у приміщенні бібліотеки: у відділі дитячої літератури та користувалися швидкісним Інтернетом для підготовки до уроків. Нарешті вони виросли і відтепер мають можливість стати активними читачами відділу для дорослих. Знайомство відбулося в цікавій та веселій формі. Спочатку в читальній залі на великому екрані учні разом з учителем зарубіжної літератури Братусь В. В. переглянули фрагменти художнього фільму «Одіссей», адже саме зараз учні вивчають цей твір за програмою. А потім відбулася екскурсія бібліотекою у вигляді квесту. За дуже короткий відрізок часу учні пригадали і розділи мовознавства, і літературні художні засоби, і твори вивчених у школі письменників, а в процесі виконання завдань познайомилися із розташуванням книг у бібліотеці, розділами літератури, бібліотечними каталогами. Учні покидали бібліотеку з жалем, адже працівники бібліотеки дали їм можливість відчути себе ерудованими, кмітливими, активними. Щиро вдячні за цікавий захід працівникам Немирівської міської бібліотеки.

Класний керівник 10-А класу Н. І. Стебновська.