Польові збори для учнів 11-х класів

З 25 по 27 квітня 2018 року проводилися польові збори для учнів 11-х класів під керівництвом вчителя Захисту Вітчизни Гоцуляка Е. Ф. та вчителя основ медичних знань Левицької Р. М.

На заняттях з основ медичних знань учні опанували матеріал трьох розділів: «Основи медичних знань і допомоги», «Домедична допомога у надзвичайних ситуаціях» та «Домедична допомога в бойових умовах». Вони закріплювали вміння проводити первинний огляд потерпілого; виконувати заходи реанімації; здійснювати зупинку кровотеч та перев’язку поранених.

Юнаки вивчали розділи «Тактика», «Вогнева підготовка» та «Прикладна військова підготовка». На жаль, не були проведені стрільби бойовими набоями з АК-74, а були проведені стрільби з пневматичної зброї на базі школи. Маємо надію, що з юнаків виростуть достойні захисники Вітчизни.