Тиждень трудового та професійного навчання

Відповідно до річного плану з 19.03 по 24.03.2018 року в НВК№2 м. Немирова пройшов тиждень трудового навчання. Метою проведення тижня була профорієнтаційна робота серед старшокласників, підвищення престижності та соціальної значущості робітничих професій, виховання позитивного ставлення, шани і поваги до праці, розкриття творчих здібностей учнів школи.

Як завжди, це викликало величезну зацікавленість. На уроках трудового навчання учні під керівництвом учителів Кашуби Н. Ф , Килівник О. П. і Ляшенка В. О. розв’язували кросворди і шаради. Були проведені майстер-класи по вишивці бісером, проводилися вікторини.

Під час проведення виставки найкращих робіт, учні школи мали змогу ознайомитися із творчими роботами своїх товаришів. Учениця Дейнега Олена з 9-Б кл. презентувала персональну виставку. Зажими для волосся, штучні квіти з атласної стрічки та інші вироби, виконані Оленкою надзвичайно майстерно. Хлопчиків найбільше зацікавили діючі експонати за допомогою гідравлічної системи, які виготовили учні учителя Ляшенка В. О. на уроках технічної праці.

Одяг, пошитий власноруч ученицями сьомих і восьмих класів був продемонстрований на показі мод. Дівчата не лише розробляли та шили фартушки і спідниці, а й були моделями і впевнено дефілювали по сцені.

Сьогодні ми робимо спробу повернути до життя ще один звичай-шанування дівочої коси. І хочеться вірити, що він оживе, наповниться новим змістом і буде передаватися новим поколінням. Серед учениць початкової школи був оголошений конкурс на кращу зачіску з елементами коси «Коса – дівоча краса». Які красиві виявляються наші дівчата із заплетеними косами!

Вчителі Водоп’янов В. О. та Водоп’янов С. О. ознайомили учнів 9-х класів з особливостями професії «Оператор комп’ютерного набору» та її перевагами.

В останній день тижня трудового навчання старшокласники провели тематичні бесіди «Будь обережним на дорозі!» з молодшими школярами.