Тиждень трудового навчання

Відповідно до річного плану школи на 2018-2019 навчальний рік та з метою актуалізації питання виховання працьовитої особистості, підняття престижності праці як результату трудової діяльності людини, підготовленої до життя та активної трудової діяльності людини в умовах сучасного восокотехнологічного інформаційного суспільства в період з 18 по 22 березня 2019 року був проведений тиждень трудового навчання.

Розпочався тиждень трудового навчання з організаційних питань, розподіл обов’язків по організації заходів тижня. Відповідав за випуск стінної газети вчитель трудового навчання Ляшенко В. О.

19, 20 та 21 березня була проведена екскурсія 4-х класів в майстерні технічної та обслуговуючої праці.

Проводили екскурсію Кашуба Н. Ф. і Ляшенко В. О. Учні знайомилися з обладнанням майстерень, предметами праці, які будуть виготовляти в майбутньому. Вчителі демонстрували роботу обладнання

22 березня – день Великомучеників Севастійських, день Сорока мучеників, Сорок Святих або день Усіх Святих, у народі: «Сороки». Пам’ять 40 мучеників відноситься до найшанованіших свят. У день їх пам’яті полегшується строгість Великого посту. Добрі господарі цього днф печуть 40 булочок у формі пташок: «жайворонки», «бусники», «сороки». Килівник О. П. залучила учнів 3-В і 8-В класу до цих звичаїв. Вчителька напекла булочок у вигляді пташок. Діти танцювали з цими «пташками», нанизаними на палички, веселилися, закликали весну.

Килівник О. П. провела майстер-клас по виготовленні рибок з паперу в 3-В класі, їй допомагали учні 8-В класу.

Як завершаючий акорд цього свята, підведення підсумків роботи МА трудового навчання, була проведена виставка робіт учнів. Були представлені роботи учнів, класи, яких ведуть поділ на хлопчиків і дівчаток. Зокрема, здивували своїми роботами вихованці Килівник О. П. – іграшковими меблями, виготовленими з білизняних прищіпок. Хлопчики, під керівництвом Ляшенка В. О. виготовили різні поробки з дерева, діючі моделі. Дівчатка, навчаючись у Кашуби Н. Ф. Виготовили ляльки-мотанки, ялинки з бісеру, гольники у вигляді капелюшка, серветки, плетені гачком.