“Міс осінь – 2017”

Жіноча врода здатна розтопити кригу в людських серцях, зробити їх більш добрими і чуйними, допомогти забути про будні, постійні проблеми і перенестися в якийсь інший світ, який буде дарувати тільки усмішку і любов.

Тому щорічно восени у НВК №2 м. Немирова проводиться конкурс краси і грації “Міс Осінь”, щоб обрати одну найкрасивішу, найталановитішу, найелегантнішу старшокласницю.

Журі, як правило, складається з тих, хто по-справжньому цінує вроду і талант, бо оцінюється не лише зовнішність, а й розум та моральні якості дівчат.

Цьогоріч конкурсна програма зачарувала усіх присутніх в залі своїми неповторними конкурсами, а перший вихід учасниць приголомшив надзвичайно красивими та яскравими костюмами в осінньому стилі, які учасниці виготовили власними руками.

Наші дівчата не тільки красиві, а й талановиті, у цьому ми переконались переглянувши конкурс “Мій талант”. Учасниці продемонстрували різноманітні таланти: вишивка бісером, малювання картин, декламація віршів, пісня, танець.

Титул “Міс Осінь – 2017” та омріяну корону у нелегкій боротьбі здобула Білоус Тетяна – учениця 11-Б класу.

За підсумками заходу, кожна з учасниць отримала титули, а емоції отримані від участі, назавжди залишаться добрими спогадами про шкільне життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *