Місцеве самоврядування — це ми!

«В діалозі народжується істина»

Сократ

Самоврядування є способом організації життя будь-якого колективу. Воно сприяє виробленню у людей почуття господаря свого підприємства, організації, села, міста, держави, школи, а також розвиває вміння співпрацювати на принципах гласності, демократизму, позитивно впливає на формування в особистості моральних якостей, розкриття творчого потенціалу.

13 травня школярі 5-7 класів комунального закладу «Немирівський центр дитячої та юнацької творчості» філії «Гуньківська загальноосвітня школа I-II ступенів» Немирівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів №2-ліцей» відвідали Немирівську міську раду. Головне питання, яке цікавило школярів, – робота місцевого органу самоврядування.

Віктор Миколайович Качур гостинно зустрів учнів, ознайомив їх із своїм робочим кабінетом. Учні мали можливість посидіти та сфотографуватись в його кріслі і уявити себе міським головою – керівником найбільшої на Немирівщині об’єднаної громади. Міський голова показав кабінети своїх заступників, розказав про ідею влаштування життя людей за принципом самоврядування, яка сьогодні поступово набуває нового значення, оскільки будується нове життя цілої країни, керуючись законами демократії і прозорості думки. Діти дізнались про функції кожного службовця, про плани на майбутнє щодо розвитку громади , міста, про розвиток структури самоврядування. Головне — не залишатися байдужим.

В актовому залі школярі імітували сесію міської ради з «президією», «виступаючими» з трибуни, «лічильною комісією» та «депутатами» в залі. Усім було весело та цікаво, екскурсія сподобалась і запам’яталась надовго.