Міжнародний день Миру

21 вересня у філії «Стрільчинецька ЗОШ І-ІІ ступенів» проведені заходи до Міжнародного дня миру. Основна мета – привернути увагу про проблеми миру на Землі. З історією започаткування цього свята учнів ознайомила Пелішенко Л. В. Учні 1 класу із Гладкою А. Л. виготовили голуба миру, учні класу – комплекту і Пелішенко Н. В. писали диктант та малювали малюнки на тему «Мир – це життя». Емблемою цього дня був білосніжний голуб з зеленою оливковою гілочкою. Було проведено флешмоб «Учні малюють мир». Учні школи «написали» слово «мир» українськими хустками. На майданчику перед школою у нас був мир на землі. Приємною несподіванкою для нас були гості з Немирова: учні НВК №2 , які приїхали привітати нас із святом, декламували вірші, танцювали та вручили всім присутнім голуба миру. Листівки для наших гостей виготовили учні 9 класу.