Формування в учнів вмінь математичного моделювання у процесі навчання геометрії

Цікаво і нестандартно проходять уроки математики вчителя Сметанської Ю. А. Одним із методів  вивчення математики є використання математичного моделювання. Математичне моделювання, виступаючи потужним методом пізнавальної діяльності, сприяє формуванню в учнів основних прийомів розумової діяльності та комунікативних навичок; вміння моделювати ситуацію або процес, аналізувати і порівнювати дані, інтерпретувати результати, оптимізувати, оцінювати з різною точністю. У STEM-освіті активно розвивається креативний напрямок, що включає творчі та точні дисципліни (промисловий дизайн, архітектура та індустріальна естетика і т.д.). Тому що майбутнє, засноване виключно на науці, навряд чи когось порадує. Але майбутнє, яке втілює синтез науки і мистецтва, хвилює нас вже зараз. Саме тому вже сьогодні потрібно думати, як виховати кращих представників майбутнього. (На фото урок геометрії в 11-Б)