Тиждень фізико-математичних дисциплін.

Нещодавно в нашій школі проходив тиждень математики та фізики. Впродовж тижня використовувались різні прийоми і форми організації урочної та позаурочної діяльності учнів, які забезпечували підвищення мотивації та пізнавального інтересу учнів, сприяли розкриттю внутрішнього їхнього потенціалу. Заходи були спрямовані на: розвиток творчої фантазії; логічного мислення; вміння орієнтуватися в інформаційному просторі; підвищення інтерес до вивчення математики та фізики;  розвиток пізнавальної діяльності; формування обов’язковості, відповідальності, креативності.

Протягом тижня діти приймали участь у вікторині «Цікава фізика» (7 кл.) вчителі Путрашик Т. В., Турнірі усного рахунку (5 кл.), вчитель Борисюк Л. П., позакласних заходах «Математична подорож» (5 кл.), «Я люблю математику» (6 кл.), захоплюючих іграх «Геометричний Олімп» (11-Б кл.), «Знаю все!» (8-Б кл.), вчитель Сметанська Ю. А., фізико-математичному брейн-рингу (10 кл.), вчитель Борисюк Л. П., переглядали кінофільми про математику та математиків. Протягом тижня діти 1-11 класів мали змогу почути в радіогазеті «Цікаві факти з життя видатних математиків» (Гончар Аня, Бондар Олександр, вчитель Литвиненко О. М.) До проведення вікторин з математики та фізики у 6-А, 8-А,Б, 9-В класах долучилися учні 11-Б класу: Яремко Катерина, Довгий Максим, Миронюк Лілія.