Тиждень інформатики в НВК №2

З 9 по 15 грудня в НВК №2 м. Немирова проходив тиждень інформатики, який проводився в рамках Всесвітнього Тижня коду. У всьому світі в цей час учителі проводять захід з популяризації вивчення інформатики – Годину коду (офіційний сайт Code.org), до якого долучилася і наша школа. Учні 2-5-х, 11-х класів гралися-програмували у «Майнкрафт», «Напиши першу програму з Angry Birds» та ін.  Такі ігри допомагають розвивати навички розв’язання задач, логіку та творчість. Учні отримують основу для успіху в будь-якій кар’єрі 21 століття. Учасники, що за урок виконали завдання всіх рівнів, отримали сертифікати.

У 6, 8, 9-х класах було проведено тематичні вікторини з використанням програми Kahoot.

Учні 11-го класу спеціальності «Оператор комп’ютерного набору» взяли участь в конкурсі плакатів, присвячених темі ІТ професій, а учні 10-го класу цієї ж спеціальності працювали над проектом «Сучасні професії».

Також було вперше проведено кіберспортивний турнір. Кіберспорт (змагання з відеоігор) – це вид спортивної активності, в якій гравці розвивають і тренують як розумові, так і фізичні навички. Кіберспорт потребує високої координації між руками та очами. В турнірі взяли участь 8 команд з нашої школи.

На гуртку робототехніки відбулося змагання роботів-сумоїстів. У цьому змаганні учасникам необхідно було підготувати робота, здатного найбільш ефективно виштовхувати робота-противника за межі рингу. Між собою змагалися 2 команди, перемогу здобула команда у складі Мельниченка Максима (4-В), Герасименко Каріни, Герасименка Максима та Вдовича Павла (7-Б).

Проведення таких заходів розвиває інтерес дітей до вивчення інформатики, творчу уяву, навички змагання, логічне мислення, посилює пізнавальну мотивацію, підвищує інтерес до активної творчої та самостійної діяльності, формує навички самостійності та роботи в команді.