Участь в конкурсі «Українське народознавство»

Український народ має багату культуру, джерело якої складається з цінностей, надбаних попередніми поколіннями. З давніх-давен нам передається у спадок життєва мудрість, народні звичаї, обряди, традиції.

Кожен з нас повинен усвідомити себе сам, пізнати своє етнічне коріння, знати свій народ, його історію, національну культуру, вивчати та зберігати неоціненні духовні скарби, адже Україна – це ми! І саме на нас покладено важлива місія передати все це нашим нащадкам, щоб не перервався зв’язок поколінь та збереглася генетична пам’ять нашого народу.

Знання культури свого народу – це своєрідний орієнтир у складних процесах самопізнання, громадянського самовизначення, пошуках шляхів творчого самовираження.

Тому учні 4-Б класу НВК №2 м. Немирова з задоволенням взяли участь в конкурсі «Українське народознавство».

Метою конкурсу було підвищити рівень народознавчих знань школярів, сприяти формуванню національної культури, надихнути на пізнання духовних та матеріальних надбань українського народу.