STEM – це поєднання науки, технологій, інженерії та математики в одній людині, для однієї справи або на одному уроці.

STEM-підхід є необхідною складовою для задоволення зростаючих потреб суспільства практично в усіх сферах.

Важливо розуміти, що STEАM – це не просто технічна освіта. Вона охоплює значно ширше поняття, а саме вдале поєднання креативності та технічних знань. Учні 9-А класу на уроці географії використали елементи STEM-технологій по темі: «Художні промисли України – як запорука економічного зростання туристичної галузі країни».

STEAM-освіта дозволяє вчителям наочніше пояснювати необхідний матеріал, тому що поруч з теорією діти відразу бачать як це виглядає в реальному житті.