Молоді шахісти – інтелект нації

10.05.2019 р. найкраща шахістка Немирівського району Кавун А. (учениця 4-В класу НВК №2 м. Немирова) провела майстер-клас гри в шахи членів шахового гуртка «Гамбіт» ЗОШ смт. Брацлава.

Кавун Анна є чемпіонкою і призером районних та обласних шахових змагань, має ІІІ (дорослий) спортивний розряд з шахів, постійно підвищує шахову майстерність в кваліфікаційних турнірах, що відбуваються у Вінницькій спеціалізованій шаховій школі. Вона розповіла гуртківцям про власний досвід шахової гри, провела сеанс одночасної гри з юними шахістами Брацлава, наголосила, що ще стародавні мудреці визначили суть шахів – «Розумом здобувати перемогу!».

Кавун А. відзначила, що шахи – це не просто гра, а інтелектуальне проведення часу, цікавий вид дозвілля, поява нових друзів, побажала одноліткам оволодівати основами гри в шахи, яка вимагає великих затрат розуму, пам’яті, волі.