Новорічно-різдвяні заходи

З метою формування у дітей уявлення про народні звичаї, свята новорічно-різдвяного циклу, ознайомлення учнів з обрядами колядування , щедрування та засівання, вдосконалювати артистичні здібності та виховання любові та поваги до української мови та традицій українського народу в філії «Стрільчинецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» було проведено виховний захід «І Щедрівка, і Коляда в шкільну родину загляда».

Звучали колядки та щедрівки, вірші у виконанні учнів 1-9 класів. Щиро звучали слова:

• З Різдвом Христовим Вас усіх вітаємо! Щастя й здоров’я усім Вам бажаємо! Хай добра воля у Вас гостює, хліба ніколи Вам не бракує.
  • Щедрівочка щедрувала, для вас щастя закликала. Мир, любов у вашу хату! Добро посилала!
  • Свої знання учні показали під час вікторини «Звичаї мого народу», брали активну участь в іграх, танцювали.