Останній день дитинства в школі

30 червня 2021 року у НВК №2 м. Немирова відбулося останнє свято 11-класників у стінах рідного закладу освіти. Випускникам 2021 випала доля жити у час змін, але попри труднощі сьогодення кожен з них здобув міцні знання. Діти стали особистостями, котрі вміють діяти в умовах сучасного світу.

З напутнім словом до випускників звернулася директор Гудима Т. А., побажавши сповна скористатися знаннями та вміннями, отриманими за роки навчання, успіхів у реалізації планів та здійснення мрій. Під час свята у ясному літньому небі над школою кружляли лелеки. Ця гарна прикмета обіцяє зустріч з приємними людьми.

Свято стало подією вдячності, приємних, щемливих спогадів, щирих побажань та родинного єднання.

Успіхів вам, любі випускники, легкої дороги у доросле життя! Пам’ятайте, що двері нашого закладу освіти завжди відчинені для зустрічі з нашими дорогими випускниками.