Початок навчального року в Стрільчинецькій ЗОШ І-ІІ ступенів

Першого вересня філія «Стрільчинецька ЗОШ І-ІІ ступенів» гостинно зустріла своїх вихованців. Директор школи Гудима Тетяна Анатоліївна, завідувач філії Максімова Ніна Іванівна та гості свята щиро вітали учнів, вчителів, батьків з початком нового 2018-2019 навчального року. Торохтій М. В., перший заступник голови ОТГ тепло привітав усіх з Днем знань і вручив учнівські набори учням першого класу. Представники фермерських господарств «Краса Поділля», «Надбужанське», «KERNEL», ТОВ «Агро+Плод Інвест» подарували першокласникам корисні подарунки для навчання в школі.

Школа зустріла своїх вихованців оновленими класами, коридорами та їдальнею.

Третього вересня учні Стрільчинецької школи розпочали навчальний рік із Першого уроку, головним завданням якого було виховання в учнів почуття патріотизму, національної гідності, любові та поваги до історії Батьківщини та рідного краю, поглиблювати знання учнів про культуру, традиції європейців, вміння критично аналізувати історичні факти, робити власні висновки.

«Розкажи Європі про себе», перший урок у 7 класі провела Міхеєва Наталія Федорівна
У 6 класі класний керівник Пелішенко Лілія Володимирівна провела урок на тему: «Українці серед інших європейських націй»
Урок у першому класі «Знає сонце гомінливе – день сьогодні особливий», класний керівник Гладка Алла Леонідівна.
«Добре тому жити, хто вміє дружити у класі», класний керівник Пелішенко Наталія Вікторівна.

7 вересня у приміщенні бібліотеки села Стрільчинці виховний захід «Роль книги у житті школяра» для учнів школи провела Кобильняк Тетяна Олександрівна, яка розповіла про види художньої літератури, познайомила дітей з періодичними виданнями. Учні з цікавістю слухали розповідь про місцевих умільців, які подарували бібліотеці свої вироби. Кожен з дітей мав змогу обрати цікаву книгу для домашнього читання.