Подорож новорічною Вінницею

Напередодні Нового року збуваються усі найпотаємніші мрії, казка кличе у подорож, а ми віримо в чудеса. Так трапилось і з 8 класом з філії «Гуньківська ЗОШ І-ІІ ст.», який мандрував обласним центром – містом Вінницею.

25 грудня подарувало нам не лише гарне свято, але цілу низку неперевершених вражень і відчуттів, добрих новин та здійснення бажань. Восьмикласники розпочали свій день з перегляду цікавого американського фантазійного пригодницького фільму «Джуманджі» в SkyParki. Новорічний настрій додала головна ялинка, що знаходилася в Центральному міському парку. Розважальні атракціони, музика, герої з «Фіксиків» – Сімка та Нулик, веселили дітей. Феєричні вогники на деревах, на маленьких заквітчаних будиночках – майстернях Святого Миколая, додавали дітям веселого відчуття казки. На новорічному святковому ярмарку, що на площі Європейській (біля Вежі), лунала жива музика, смажилось, пеклось та купувалось усе необхідне для святкування.

Не обійшлося без смаколиків і в нас. У затишному історичному музеї-кав’ярні пана Матвія Заваркіна та його сина «Вітальні щасливого часу» учні поринули у середину ХІХ століття, де панувала атмосфера минулого Подільської губернії. Порцеляновий посуд, годинники різних майстрів Європи, затишок та аромоксамит смачної кави, чаю з тістечками додав ще більше позитивних емоцій дітям. Навіть офіціантки були одягнені в сукні дам цієї епохи, вишукано обслуговували та частували своїх гостей .

Час непомітно збіг, а вечірня Вінниця засвітилася мільйонами ліхтариків. Диво казкове не відпускало школярів, не хотілося їхати додому, бо свято, таке близьке та рідне, об’єднало усіх нас в таку цікаву подорож.