Посвята у першокласники

Чудового сонячного дня 4 жовтня 2018 року шкільна родина НВК №2-ліцей м. Немирова вітала на святі своїх найменших учнів. «Посвята у першокласники» – традиційний захід, що проводиться щороку через місяць навчання першокласників. Учні трьох перших класів демонстрували свої уже наявні вміння співати, розповідати вірші, відгадувати загадки на шкільну тематику, що були здобуті ними за такий короткий термін. Магістр Знань із Науками перевіряли їх знання та допитливість. Учениця 5-А класу Крижановська Марія виконала пісню про школу. У святі приймали участь учні 5-В та 8-Б класів. Присутні на заході батьки з задоволенням спостерігали за своїми маленькими, але уже такими вмілими, веселими першокласниками.