Правове виховання учнів

Головне завдання, що стоїть нині перед державою, — це прищеплен­ня нашим громадянам правової культури. Як процес розвитку і розповсюдження, правова освіта і правове виховання, є широким комплексом освітніх і виховних заходів.

Правове виховання є невід’ємною частиною громадянського виховання, яке знайшло відображення в концепції дванадцятирічної освіти, де школа визнається осередком формування громадянськості, що має сприяти формуванню громадянської компетентності, гідності та відповідальності молодих людей, усвідомленню і при­йняттю ними демократичних принципів життя та пріоритету прав людини.

18 вересня до Гуньківській ЗОШ І-ІІ ступенів завітала наша випускниця, Шкарапута А. М. – провідний спеціаліст Немирівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області. Вона провела з учнями 5 – 9 класів бесіди на тему: «Стоп булінг!» та роздала брошури на правову тематику.